Věříme, že nejlepší technologie jsou diskrétní, nápomocné, nevtíraví a elegenatní, podobně jako vynikající hostitelé a concierges v našem průmyslu.

Věříme, že pokud necháte dohlížet lidi na lidi, přičemž se technologie postará o adminové práce, svět bude mnohem pohostinnejším místem. Proto vytváříme nástroje, které nabádají k osobnímu spojení s Vašimi hosty.

Jak to vše začalo

V roce 2012, kdy Mews začal, jsme měli divoký sen o vytvoření cloudové & zcela mobilní hotelové platformy s integrovanou platební bránou, online check-in/outem. Chtěli jsme vlastní concierge app, který spojí zaměstnance hotelu s hosty, čímž se vytvoří prostředí přímého spojení, hosté získají pocit že o ně naplno pečujete a roznítíte ty pravé a osobní zážitky, kvůli kterým za Vámi přijeli.

Vzdorování předzvěstem

Bylo nám řečeno znovu a znovu, že jsme si vzali na svá bedra příliš velké břemeno, že máme příliš omezenou nabídku služeb, že to, čeho chceme dosáhnout je příliš smělým cílem pro startup; existuje totiž mnoho velkých zavedených společností - hotelnictví je příliš konzervativní a neotevřené změnám - systém s API's je něco co se na našem trhu nezamlouvá - a mnoho dalších důvodů.... A tak jsme nad těmito obavami prostě mávli rukou a pracovali a stavěli jsme dál... 3 roky poté jsme postavili Mews Commander, nejvyspělejší cloudový hotelový systém na trhu & škálu dalších produktu a služeb spadající do rodiny Mews.

 

U nás v Mews jsme pohánění vytvářením teamu plným talentovaných lidí, kteří společně porážeji konkurenci a pracuje na skutečně inovativních řešeních.

Vytváříme prostředí, ve kterém s můžete otevřeně ptát, objevovat & rozvíjet své talenty a posouvat hranice Vaši komfortní zóny. Pokud máte zájem se začlenit do našeho týmu, dejte nám vědět.

Náš zanícený a obětavý tým se postaral o to, že se dnes nacházíme tam kde jsme. Cesta však pokračuje a potřebujeme ty, kteří nás vyzvou k posunutí status quo.

 
Mews Czech Republic

Česká republika

Maiselova 4
110 00 Praha
+420 734 573 666

Mews the Netherlands

Nizozemsko

Herengracht 372
1016CH Amsterdam

Mews in UK

Spojené Království

22 Upper Ground
London, SE1 9PD
+44 20 8144 6870

Mews započal svou cestu v České republice, ale brzy jsme založili partnerství a pobocčky na vícero místech, tak abychom Vám mohli posloužit kdekoli. Toto Vám umožňuje se spojit se specialisty kteří hovoří Vaším jazykem, znají místní zvyky i požadavky a mohou přijít přímo k Vám k zaškolení personálu.

 

Řecko

Sysco
sales@sysco.gr

Benelux

Future Hospitality System
info@fhsystem.nl
www.fhsystem.nl

Mews Partner Iceland - Adlon

ISLAND

Adlon
steinar@adlon.is
 

Mews Partner Georgia - BEUS

GEORGIE

Beus LLC
info@beus.ge

 

ŠVÝCARSKO

HSTC
heiko.siebert@hstc.ch
www.hstc.ch
 

 

FINSKO

Nordic Hospitality
yt@nordichospitality.fi
www.nordichospitality.fi

 

ŠVÉDSKO

Rapibo
info@rapibo.se
www.rapibo.se
 

 
Mews Partner South Africa - Hospitality Tech Solutions

JIŽNÍ AFRIKA

Hospitality Tech Solutions
kevin@hospitalitytechsolutions.co.za

ČESKÁ REPUBLIKA

26House
radka.lachova@26house.com
www.26house.com
 

 
Portugal Map.png

Portugalsko

Enso Hospitality
mews.pt@ensohospitality
.com
www.ensohospitality.com

SLOVENSKO

26House
radka.lachova@26house.com
www.26house.com
 

 
Spain.png

španêlsko

Enso Hospitality
mews.es@ensohospitality
.com
www.ensohospitality.com

 

Staňte se Partnerem Mews!

Máte zájem o to stát se partnerem Mews, bud'to jako reseller anebo skrze integraci?
Spojte se s námi a domluvíme úvodní hovor k probrání možností vzájemné spolupráce.