Věříme, že nejlepší technologie jsou diskrétní, nápomocné, nevtíraví a elegenatní, podobně jako vynikající hostitelé a concierges v našem průmyslu.

Věříme, že pokud necháte dohlížet lidi na lidi, přičemž se technologie postará o adminové práce, svět bude mnohem pohostinnejším místem. Proto vytváříme nástroje, které nabádají k osobnímu spojení s Vašimi hosty.

Jak to vše začalo

V roce 2012, kdy Mews začal, jsme měli divoký sen o vytvoření cloudové & zcela mobilní hotelové platformy s integrovanou platební bránou, online check-in/outem. Chtěli jsme vlastní concierge app, který spojí zaměstnance hotelu s hosty, čímž se vytvoří prostředí přímého spojení, hosté získají pocit že o ně naplno pečujete a roznítíte ty pravé a osobní zážitky, kvůli kterým za Vámi přijeli.

Vzdorování předzvěstem

Bylo nám řečeno znovu a znovu, že jsme si vzali na svá bedra příliš velké břemeno, že máme příliš omezenou nabídku služeb, že to, čeho chceme dosáhnout je příliš smělým cílem pro startup; existuje totiž mnoho velkých zavedených společností - hotelnictví je příliš konzervativní a neotevřené změnám - systém s API's je něco co se na našem trhu nezamlouvá - a mnoho dalších důvodů.... A tak jsme nad těmito obavami prostě mávli rukou a pracovali a stavěli jsme dál... 3 roky poté jsme postavili Mews Commander, nejvyspělejší cloudový hotelový systém na trhu & škálu dalších produktu a služeb spadající do rodiny Mews.