Mews Commander

Správa v reálném čase

Díky řešení na bázi cloudu se lze do Mews připojit kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.
Změny cen a dostupnosti se tak projeví na všech distribučních kanálech ihned po odeslání aktualizace.

Plně mobilní

Umožňujeme analyzovat jednotlivé provozní procesy v reálném čase a poskytujeme tak informace nutné pro zajištění plynulého chodu hotelu.
Pokojské mohou například okamžitě přes mobilní zařízení aktualizovat pro recepci stav pokojů, a tím umožnit brzké odbavení hostů a přispět tak k jejich spokojenosti.

 

RYCHLÁ INSTALACE

Máme rádi hotely a chceme, aby hoteliéři měli rádi nás. Snažíme se, aby spolupráce s námi byla pro všechny od počátku co nejpřínosnější.
Implementaci systému lze provést již během 5 dnů a Vy pak můžete díky Mews spravovat svůj hotel okamžitě. Školení proběhne osobně ve Vašem hotelu.

Těsná integrace s jinými systémy

Propojení se všemi našimi partnerskými systémy lze aktivovat stejně rychle - během jednoho pracovního týdne.

Snadný, rychlý a efektivní - přesně v souladu s moderními technologiemi.

Mews vždy reaguje na legislativní změny. I v případě EET jsme připraveni a našim novým i stávajícím zákazníkům poskytneme tuto integraci zdarma.

Mews Commander
 
Mews Commander app

 

Noste si kancelář s sebou

Představte si plně mobilní hotel - takový, kde lze odbavit hosta i mimo prostor recepce, kde manažeři mohou měnit ceny při uvíznutí v dopravní zácpě, kde lze měnit stav pokojů ihned po uklizení, nebo kde Vám reporty v reálnem čase poskytnou okamžitý přehled o všech nových rezervacích.

Takový je svět mobilního, spokojenějšího hoteliéra.

 

 

Mějte spokojenější hosty

Hosté jsou středem dění v hotelu. Stejně by měl přemýšlet i hotelový systém. Umožněte jim obejít recepci, odbavit/odhlásit se online a šetřete tak jejich čas.

Mobilní concierge 

Navigator umožňuje hostům rezervovat a hodnotit hotelové služby z jejich mobilního zařízení, kontaktovat recepci pro pomoc nebo radu a na základě doporučení hotelu lépe poznat destinaci.

Mews Navigator
 
Mews Commander

Skvělá podpora

Hosté v hotelu očekávají, že servis zde bude poskytnut kdykoliv v průběhu dne. Hotel by měl chtít to samé od svého poskytovatele softwaru. Naše online podpora umožňuje rychlé a efektivní řešení požadavků k zajištění plynulého chodu hotelu. V naléhavých případech lze volat pohotovostní linku 24 hodin denně.

Dostupnost ve 12 jazycích

Mews Commander je dostupný v anglické, holandské, francouzské, španělské, katalánské, řecké, turecké, české, německé, japonské, ruské a portugalské verzi.

 

FIREMNÍ ŘEŠENÍ

Centralizovaná rezervační oddělení mají možnost rychle ověřovat dostupnost napříč hotely a provádět rezervace. Profily hostů jsou aktualizovány a sdíleny mezi všemi hotely, které tak mají možnost lépe reagovat na jejich případné požadavky.

Provozujete více hotelů? Díky cloudu jejich správa nikdy nebyla jednodušší. Hotely lze propojit v jednom uceleném prostředí a souhrnná data využít k lepšímu pochopení celkového business mixu.