Po dobu 3 let jsme neúnavně pracovali na hotelové platformě budoucnosti.
Nyní jsme připraveni ji s Vámi sdílet. 

PŘÍMÉ REZERVACE

Přímé rezervace

Mews Distributor je náš nový booking engine pro Váš web. Vytvořen pro budoucnost, jako zcela mobilně optimalizované řešení. 

SPRAVUJTE VÁŠ HOTEL

Spravujte Váš hotel

Náš Property Management System je srdcem Vašich činností. Je silný, snadno se používá a funguje na každém počitači a mobilním zařízení s připojením k internetu. 

VYTVÁŘEJTE ZÁŽITKY

Vytvářejte zážitky

Nechte své hosty provádět check-in online, podělte se o svá doporučení v průvodcích městem a umožněte hostům přímý kontakt s Vaší recepcí. Vše s využitím pouze mobílních telefonů. Vytvořte tak hostům novodobé zážitky a ihned získejte jejich zpětnou vazbu.

Mews Commander

Správa v reálném čase

Díky řešení na bázi cloudu se lze do Mews připojit kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu.
Změny cen a dostupnosti se tak projeví na všech distribučních kanálech ihned po odeslání aktualizace.

Plně mobilní

Umožňujeme analyzovat jednotlivé provozní procesy v reálném čase a poskytujeme tak informace nutné pro zajištění plynulého chodu hotelu.
Pokojské mohou například okamžitě přes mobilní zařízení aktualizovat pro recepci stav pokojů, a tím umožnit brzké odbavení hostů a přispět tak k jejich spokojenosti.

 

RYCHLÁ INSTALACE

Máme rádi hotely a chceme, aby hoteliéři měli rádi nás. Snažíme se, aby spolupráce s námi byla pro všechny od počátku co nejpřínosnější.
Implementaci systému lze provést již během 5 dnů a Vy pak můžete díky Mews spravovat svůj hotel okamžitě. Školení proběhne osobně ve Vašem hotelu.

Těsná integrace s jinými systémy

Propojení se všemi našimi partnerskými systémy lze aktivovat stejně rychle - během jednoho pracovního týdne.

Snadný, rychlý a efektivní - přesně v souladu s moderními technologiemi.

Mews vždy reaguje na legislativní změny. I v případě EET jsme připraveni a našim novým i stávajícím zákazníkům poskytneme tuto integraci zdarma.

Mews Commander
 
Mews Commander app

 

Noste si kancelář s sebou

Představte si plně mobilní hotel - takový, kde lze odbavit hosta i mimo prostor recepce, kde manažeři mohou měnit ceny při uvíznutí v dopravní zácpě, kde lze měnit stav pokojů ihned po uklizení, nebo kde Vám reporty v reálnem čase poskytnou okamžitý přehled o všech nových rezervacích.

Takový je svět mobilního, spokojenějšího hoteliéra.

 

 

Mějte spokojenější hosty

Hosté jsou středem dění v hotelu. Stejně by měl přemýšlet i hotelový systém. Umožněte jim obejít recepci, odbavit/odhlásit se online a šetřete tak jejich čas.

Mobilní concierge 

Navigator umožňuje hostům rezervovat a hodnotit hotelové služby z jejich mobilního zařízení, kontaktovat recepci pro pomoc nebo radu a na základě doporučení hotelu lépe poznat destinaci.

Mews Navigator
 
Mews Commander

Skvělá podpora

Hosté v hotelu očekávají, že servis zde bude poskytnut kdykoliv v průběhu dne. Hotel by měl chtít to samé od svého poskytovatele softwaru. Naše online podpora umožňuje rychlé a efektivní řešení požadavků k zajištění plynulého chodu hotelu. V naléhavých případech lze volat pohotovostní linku 24 hodin denně.

Dostupnost ve 12 jazycích

Mews Commander je dostupný v anglické, holandské, francouzské, španělské, katalánské, řecké, turecké, české, německé, japonské, ruské a portugalské verzi.

 

FIREMNÍ ŘEŠENÍ

Centralizovaná rezervační oddělení mají možnost rychle ověřovat dostupnost napříč hotely a provádět rezervace. Profily hostů jsou aktualizovány a sdíleny mezi všemi hotely, které tak mají možnost lépe reagovat na jejich případné požadavky.

Provozujete více hotelů? Díky cloudu jejich správa nikdy nebyla jednodušší. Hotely lze propojit v jednom uceleném prostředí a souhrnná data využít k lepšímu pochopení celkového business mixu. 

 
Mews Guests Satisfaction

Spokojenost hosta

V Navigatoru mají hosté k dispozici mobilní concierge, jež jim umožňuje být neustále ve spojení s hotelem, odbavit se  online a lépe poznat destinaci.

Mews Save Money

Úspora peněz

Pomocí nástrojů jako jsou online check-in/out, mobilní platby, integrovaný channel manager a revenue management, můžete ušetřit až 25 % nákladů na provoz hotelu. 

Mews Sell More

Zvýšení prodeje

Propojení s channel managementem umožňuje zobrazit okamžitou dostupnost a  prodej za nejlepší ceny.  

Mews Great Support

Skvělá podpora

Jako hoteliéři víme, že jste v provozu 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Podpora v Mews funguje úplně stejně, 365 dnů v roce.

Získejte demo zdarma

 

Získejte 30denní účet zdarma, a vyzkoušejte si PMS budoucnosti.

 

 
 • Integrované platební nástroje 
 • Bez dalších nákladů na hardware
 • Integrace s Channel Managery 
 • Integrace se zámkovými systémy 
 • Integrace s POS systémy 
 • Flexibilní reporting
 • Servery v několika lokacích pro zajištění dobrého připojení
 • Víceměnový
 • Podpora mnoha jazyků
 • Technická podpora 24/7 
 • Kompatibilní se všemi internetovými prohlížeči
 • Optimalizován pro mobilní zařízení
 • Podpora mnoha daňových prostředí
 • Online Check-in
Satisfied Mews Customer
Satisfied Mews Customer
“Mews nám poskytnul flexibilitu nezbytnou k vytvoření možnosti uvítání hostů “bez recepce”. Jsme velmi rádi, že můžeme registrovat naše hosty dle jejich osobních požadavků - rychle přes online check-in, s osobním doprovodem až do pokoje nebo se sklenkou vína vedle krbu. Díky Mews můžeme hostům poskytnout našim hostům takto vřelé uvítání.
— Ingmar Sloothaak - Castle Kerckebosch - Nizozemsko
Satisfied Mews Customer
Satisfied Mews Customer
Líbí se nám vize a nadšení týmu Mews. Během dvou let, co jej používáme, kráčí systém od jednoho úspěchu k druhému.
Nemůžeme se dočkat, co přinese budoucnost.
— Nah-Dja Tien - Mosaic House - Česká republika
Satisfied Mews Customer
Mews je elegantní webové řešení pro moderní hoteliéry. Obzvlášť se nám líbí, že je vše na jednom místě a každá akce může být provedena s minimálním počtem kliknutí.
— Evgenia Sakharova - Teleport Hotels - Nizozemsko